• CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  Vyplňte kontaktní formulář a já se Vám v nejbližší možné chvíli ozvu s nabídkou a zodpovím všechny Vaše dotazy

  FORMULÁŘ ZDE
 • UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  Špičkové technické vybavení které ohromí všechny Vaše hosty a dodá večerní party "šmrnc".

  APARATURA
 • VYBERTE SI HUDBU

  VYBERTE SI HUDBU

  Vybrat si můžete z několika desítek tisíc skladeb všech běžných žánrů

  MŮJ PLAYLIST

Reference od klientů

23. 4. 2018 - Katka a Bohumil, svatba 21. 4. 2018

Dobrý den, byl jste naprosto skvělý! Škoda že jste dnes nemohl slyšet ode všech chválu,kterou jsem na Vás slyšela já ...budu ráda když se zase vyskytne příležitost s Vámi spolupracovat či vás jen vidět na akci. Ještě jednou děkujeme ..s pozdravem novomanželé Zástěrovi.

11.7.2017 - Petra a Tomáš, svatba 7.7.2017

Dobrý den Ondro, vzhledem k tomu, že jsme v pátek respektive v sobotu odjeli dříve, chtěla jsem Vám moc poděkovat za super akci, kterou jste vytvořil. Opravdu klobouk dolů, od všech známých a rodiny mám jen kladné ohlasy, takže se to opravdu povedlo. Moc děkuji a samozřejmě Vás budu doporučovat všude kde budu moci. Určitě se zmíním i vedení naší firmy, protože je možné, že bychom Vás využili při některé z našich akcí.

16.6.2017 - Michaela a Petr, narozeninová oslava 10.6.2017

Ahoj Ondro, tak ohlasy na narozeninovou akci jsou skvělé, všem se to líbilo. Hlavně soutěže a Petr nadšený ze sabráže! To, že jsme to dali dohromady po telefonu a e-mailem, docela na poslední chvilku, tak dobrý! Velká spokojenost, že jsi hrál na přání. Ještě jednou dík a snad to někdy zopakujeme! Míša.

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

7.12.2016 - EXL Service, vánoční večírek 2.12.2016

Ondra je milý a příjemný člověk, velice dobře s ním probíhala komunikace před akcí i na akci samotné. Vše na čem jsme se domluvili splnil a svým veselým přístupem a profesionálním vystupováním splnil do posledního naše očekávání. Díky jeho produkci byl náš večírek plný energie, tance a zábavy. Děkujeme Ondro!

16.6.2015 - T+T Voborníkovi, svatba 26.8.2016

Děkujeme moc, za skvělou párty. Ondra rozproudil svatbu, přesně jak jsme chtěli a roztancoval i absolutní prkna! Ve všem naprostá spokojenost! DOPORUČUJEME!!!!

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

19.5.2016 - Tonda a Vlasta Štětinovi, svatba 14.5.2016

Zdravíme Ondřeji, ještě jednou co nejsrdečnější dík za bomba produkci na naší svatbě, hrálo ti to geniálně. Díky moc za trpělivost s posunutím celého svatebního programu, trochu se mi to vymklo :-). Doufám, že to pro tebe bylo ok a velice rád dám referenci, jsi dobrý v tom, co děláš!

16.6.2015 - Tomáš a Michaela Kulhánkovi, svatba 11.6.2015

Rádi bychom poděkovali Ondrovi za skvělou práci na naší svatbě. Naše svatba byla malá, avšak s publikem různorodým od 8 do 65 let. Což pro Ondru nebyl žádný problém, bavili se všichni a to královsky. Kromě hraní Ondra skvěle doprovázel večerem, moderoval a vždy, když se parket začal vyprazdňovat vzal do ruky mikrofon a během chvíle zajistil, aby se zase naplnil :) Nejednou se mě hosté ptali "kdo to je?...že je dost dobrej... známej teď bude slavit narozeniny, tak jsme DJ scháněli a tenhle je skvělej apod... :) Za mě osobně bych ještě vyzdvihl, že si vše přivezl sebou od nejrůznější DJ techniky, po stojánky, světla, efekty, mikrofony atd a ulehčil nám tak čas a peníze s nějakým dodatečným sháněním techniky. Od nás jenom potřeboval zásuvku na 230V a stolek. Takže rozhodně doporučuji 11/10. Skvělá práce!

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

23.6.2015 - Kuba a Míša Hrábkovi, svatba 19.6.2015

Ahoj Ondro, chtěli bychom ti s Míšou poděkovat, za super přístup a vytváření perfektní atmosféry po celý večer. Moc jsme si to užili! Kuba a Míša.

21.6.2015 - Petr a Radka Černých, svatba 20.6.2015

Ondro ještě jednou moc děkujeme za odehranou produkci na naší svatbě. Určitě doporučím, pokud někdo bude shánět hudbu na jakoukoliv oslavu. Petr a Radka B-) B-)

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

13.4.2015 - Míša a Gleb Kritmanovi, svatba 11.4.2015

Chtěli bychom moc poděkovat za skvělou hudbu. Hrála jedna naše oblíbená písnička za druhou. Všichni svatebčané byli nadšení. Přístup DJ byl velice vstřícný a profesionální.

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

2.11.2014 - Eliška a Fanda Kalinovi, svatba 11.10.2014

Děkujeme Ondrovi za skvěle odvedenou práci na naší svatbě. Svatebčané byli maximálně spokojení (a to je to nejdůležitější). Rozhodně vřele doporučujeme každému, kdo plánuje svatbu!

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

5.10.2014 - Lucka a Petr, svatba 14.6.2014

Oslovili jsme 41 DJ z celé ČR (reference od známých, přátel apod.; některý z nich jsme osobně viděli/slyšeli hrát). Preferovali jsme profesionální a ochotné jednání, zkušenosti, rozumnou cenu, kvalitní zvukovou a světelnou techniku, orientaci v hudebních žánrech (rock, pop, R&B atd.), schopnost zahrát současné i staré hity, dovednost moderovat a postarat se o příjemný průběh svatebního dne. Ze seznamu nám vyšli nejlépe 3 DJ (TOP 3), a proto jsme je znovu oslovili. Na základě dalších dotazů jsme se nakonec rozhodli pro Ondru (DJ Mech). Závěr – byli jste spokojeni? „Ano, nemělo to chybu!“ My i naši svatební hosté byli mile překvapeni velice ochotným a profesionálním přístupem Ondry. Pozn.: Pokud nechcete strávit cca 80 hodinami výběrem DJ a jsou Vaše preference stejné, jako naše. Doporučujeme určitě Ondru (DJ Mech). Ondro, ještě jednou děkujeme a drž se. Lucka a Petr, HK

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

5.10.2014 - Radek a Jana, svatba 6.9.2014

Všichni na svatbě byli unešeni jak skvěle hrál a bavil lidi. Určitě doporučujeme tombolu která nemá chybu. Stačilo mu dát jen pár oblíbených písniček a večer probíhal naprosto skvěle! Vše co slíbil dodržel a musíme uznat že roztančil opravdu každého, je to opravdovej profík. Doporučujeme! Radek a Jana Dvořákovi

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

4.10.2014 - Lukáš a Petra, svatba 20.9.2014

Skvělý, příjemný a hlavně profesionální přístup. Všem svatebčanům se DJ moc líbil a díky Ondrovi jsme si večer náležitě užili. Určitě doporučujeme všem kdo chtějí mít o zábavu na své svatbě postaráno. Lukáš a Petra Císařovi.

Známky: Komunikace před dnem "D": 1, Příprava před produkcí: 1Hudební produkce: 1Moderování: 1

23.9.2014 - Přidána stránka s možností zapsání vlastních zkušeností

Přátelé rozhodl jsem se doplnit tuto stránku, kde budete mít možnost vyjádřit své pocity a dojmy z proběhlých oslav.
Pro snoubence to samozřejmě může být také jako zkušenost mých klientů, kterým jsem svatbu odehrál.

Za komentáře předem děkuji, Ondra

 

Přidat příspěvek

Jméno: *
Datum konání: *
Celkové hodnocení (2-3 věty..): *
Dále prosím oznámkujte jako ve škole
Komunikace před akcí: Telefonáty, rychlost komunikace, nabídnuté služby, pomoc s výběrem hudby...
Příprava před produkcí: Příjezd na místo, rychlost sestavení techniky, včasné zahájení produkce...
Hudební produkce: Výběr skladeb, hudební databáze, přechody mezi songy, hlasitost hudby...
Mluvené slovo: Způsob vyjadřování, moderování, obsah, vtip...
Celková cena služeb: *
* Povinná pole

Pokud chcete přidat své zkušenosti s mými službami a máte profil na Beremese.cz, budu moc rád, když mi referenci přidáte i tam. Děkuji, O.S.