Facebookpixel

Cenová nabídka 2023

Dobrý den,

odkaz na tuto stránku jsem Vám zaslal na základě projeveného zájmu o moje služby.
Vámi poptávaný termín mám v tuto chvíli volný a rád se tak stanu Vaším DJem. Pokud si termín chcete ještě ověřit, nahlédněte prosím do mého kalendáře akcí a nahoře vyberte rok v kterém se Vaše svatba bude konat.

Dále mi prosím dovolte představit nabídku mých služeb:

Jmenuji se Ondřej Seidl, jsem z Mladé Boleslavi a jsem DJ a moderátor s praxí přes 20 let, tedy více než 2000 akcí (svateb, diskoték, plesů, firemních večírků atd…).

Nabízím Vám služby DJe a moderátora, tedy muziku i moderování celého dne, pomoc s koordinací a dohledem nad harmonogramem v případě, že nemáte profesionální koordinátorku svatby.

Dále kompletní zajištění zvuku a světel a v případě zájmu také výrobník bublin, mlhy, konfety i rekvizity a odměny na různé hry.

Svatební DJ

Jako DJ jsem začínal v roce 1997, mou profesí se práce DJe stala v roce 2000. Přibližně 15 let jsem hrál každý víkend v klubech a diskotékách po celé ČR, později jsem začal hrát na firemních večírcích, plesech a svatbách. Od roku 2015 se specializuji zejména na svatby, firemní večírky a plesy nebo různé slavnosti, kde vystupuji nejen jako DJ, ale také moderátor.

Na každou svatbu vozím kvalitní vybavení, a to jak zvuk, tak světla.

Zvuk obvykle 2x výkonné reproboxy JBL, 1x bateriový reprobox JBL, kterým jsem schopen ozvučit obřad, venkovní první tanec, svatební hry v zahradě, nebo třeba jen doplnit ozvučení na terase, aby Vaši hosté nepřišli o nic z dění uvnitř sálu (takže uslyší, když budu všechny hosty informovat o připravujícím se krájení dortu nebo nějakou formu zábavy). V neposlední řadě samozřejmě také přivezu DJ konzoli Pioneer, sluchátka, počítač s muzikou a kvalitní mikrofony – to nejdůležitější pro moderátora na svatbě.

Světla řízená počítačem, kde pohyby a barvy jsou vždy vybrány adekvátně situaci. Nemusíte se tak obávat, že na první tanec novomanželů budou blikat různé barvy a vy tak na většině fotek budete mít „zelené obličeje“. Na první tanec volím vždy po dohodě s fotografy měkké bílé světlo. Barvy rozzáříme později. Jedná se o 6ks otočných hlav (světel) a dále 4ks LED stojících tyčí.

Dále mohu po dohodě přivést výrobník disko mlhy, plazivé mlhy na první tanec, výrobník bublin a další technické vychytávky

Moje databáze čítá přes 25.000 skladeb různých žánrů od 50. let po současnost. Najdeme tam lidovky, rock n roll, bigbeat, pop, dance, house, dnb, techno, ale také společenské tance (jive, rumba, polka, valčík, cha-cha, tango ….). Pokud by toto vše nestačilo, disponuji také placeným přístupem do databází Spotify a Tidal, kde najdeme téměř vše, za předpokladu, že v dané lokalitě bude možnost se připojit k internetu (LTE, nebo wifi). Je tedy naprosto běžné, že hraji muziku na přání všech hostů, nicméně vždy se snažím i tato přání trochu usměrňovat a jednotlivé skladby řadit do bloků tak, aby na sebe vzájemně navazovala.

Před samotnou svatbou si s klienty sjednávám osobní nebo online setkání, kde si vymezíme určité mantineli v muzice. Určíme si tedy jakou muziku ano a jakou ne a co se například stane, pokud si někdo z hostů objedná na přání nejakou muziku, kterou Vy na své svatbě nechcete.

Je také vhodné si připravit seznam oblíbených skladeb nebo interpretů, kteří by na Vaší svatbě měli zaznít. (Obvykle stačí třeba 10-20 skladeb nebo interpretů)

Během několika stovek svateb jsem načerpal po celé republice různé formy zábavy i lokální tradice. Některé hry jsem upravil pro svoje klienty tak, aby se všichni hosté bavili „na maximum“, další hry jsem vymyslel sám a mohu tak pro Vaše hosty připravit také zábavu v době, kdy budete na focení a svatební hostina tak bude třeba hodinu bez Vás.

Nad 100 km účtuji poplatek 8 Kč/1km oběma směry.

Jako největší moje přednosti bych si troufl uvést bohaté zkušenosti s moderováním svateb (např jen za rok 2021 je to 50 svateb) – tedy všechny svatební tradice a zejména pak zábava pro hosty (a to třeba i v případě, kdy novomanželé odjedou na hodinové focení) a samozřejmě skoro celý život za mixážním pultem je také ku prospěchu při práci svatebního DJe.

Drobné ceny do soutěží a třeba i balónková zvířátka pro děti už je jen takový bonus.

 

Cena se odvíjí od délky hudební produkce.

– 8h (např. 17-1h) za cenu 20.000 Kč bez DPH, dále 1500Kč/1hod v případě prodloužení.

Dále bych vám rád nabídl naši Fotobudku s okamžitým tiskem:

(běžná cena konkurence je 10.000 za 3h, naše cena je 8.000 za 3h)

– cena balíčku pro svatby, kde jsem jako DJ je 6.000,- za 3 hodiny neomezeného tisku….

– cena je včetně obsluhy, velkého množství rekvizit a tabulek s nápisy, fotografického pozadí, přípravy grafického vizuálu (např. jména, datum, místo konání nebo nějaká grafika třeba podle svatebního oznámení).

 

Jako největší výhody našeho fotokoutku bych uvedl: rychlost a velmi vysoká kvalita tisku (10sec/1foto 10x15cm), studiový blesk a profi optika fotobudky, každé foto opatřeno okrasným rámečkem dle přání snoubenců, vkusné rekvizity a samozřejmě zkušená obsluha, která připomene svatebčanům, aby třeba lepili fotografie do fotoknihy novomanželů, nebo která ochotně ihned po vyfocení také odešle fotku na e-mail.

Budu rád, když se podíváte na některá moje videa:

Další videa najdete na mém Youtube kanále.
Přihlásíte-li se k odběru, nepřijdete o zajímavá a leckdy zábavná videa, návody a rady pro pořádání svatby, které Vám mohou přijít vhod i pokud si moje služby neobjednáte.

Pokud by vás ještě cokoliv zajímalo, neváhejte se na mě obrátit.
Kompletní informace, fotky, videa i užitečné tipy a rady najdete na mém webu www.hrajisvatby.cz a na www.321syr.cz.

Děkuji a budu se těšit na brzkou zprávu.

 

S pozdravem

Ondřej Seidl – dj & moderátor
T: 777 073 504 E:seidl@hrajisvatby.cz