Facebookpixel

Dotazník před svatbou

Vážení snoubenci,

jelikož se Vae svatba blíží, chtěl bych Vás poprosit o vyplnění následujícího dotazníku, abych měl nějaké základní informace o Vás, Vaší rodině, muzice a hlavně svatbě. Pokud na některou otázku odpoovídat nechcete, tak samozřejmě nemusíte. Najdete zde otázku například i na Vaše rodiče – je to z důvodů zabránění případného faux pas při moderování. Pokud máte na srdci něco důležitého, co ve formuláři není uvedeno, napište to prosím do „doplňujícího infa“.

Posledním bodem dotazníku je možnost sdílení fotografií a videí na mých profilech FB a IG. V žádném případě se nemusíte bát, že budu chrlit stovky postů na sítě, ale za účelem propagace obvykle na svatbě udělám 2-3, někdy 5 fotek nebo krátkých videí, které pak zveřejním. Vždy se i ve vlastním zájmu snažím udělat fotku zajímavou a hlavně hezkou. Tedy všem vám to tam bude slušet.. 🙂 … Pokud s tímto sdílením nesouhlasíte, zaškrtněte prosím volbu „NE“.

Děkuji a budu se těšit na Váš den D 🙂

    Jak jistě tušíte, působím aktivně na sociálních sítích, zvláště pak na Instagramu. Chtěl bych Vás požádat, zda byste si našli pár minut a předali mi kontakty na Vámi vybrané dodavatele a společnosti, se kterými spolupracujete, stejně jako se mnou.
    Rád jim za jejich práci poděkuji označením na sociálních sítích a tím se propojím s lidmi z branže. Děkuji ??