Facebookpixel

Návod na přidání recenze

Díky, že jste zavítali na tuhle podstránku. Znamená to nejspíš, že jsme se již potkali a že máte s našimi službami nějakou zkušenost. Pevně doufám, že zkušenost je pozitivní a budu moc rád, když se o ni podělíte s dalšími lidmi – mými potencionálními klienty. Přiznám se, že cca 80% mé práce je na základě doporučení mezi známými a proto je to pro mě velmi důležité a můžete mi touto kratičkou Vaší referencím hodně pomoc v mém dalším působení.
Pokud Vaše zkušenost s našimi službami nebyla taková, jako jste si představovali, napište mi o tom prosím také. Budu to brát jako ponaučení pro příště, abych se polepšil 🙂

Moc Vám děkuji, Ondra Seidl

Jak na to?

Recenze na mých stránkách jsou kopírovány z recenzí mého profilu Hrajisvatby.cz na Facebooku. Je to jeden z mála způsobů, jak zajistit poměrně pravdivé recenze, které si člověk nemůže jen tak vymyslet, jelikož je pod nimi podepsána nějaká existující osoba, na kterou když průměrně zkušený uživatel klikne, hned uvidí, zda se jedná o reálný profil nebo tzv. fake-profil, kterým se snaží někdo vylepšit svůj, nebo poškodit cizí podnikání.

  1. Otevřte můj firemní FB profil ZDE
  2. V nástrojové liště (hned pod názvem a profilovou fotkou) najděte nabídku „DALŠÍ“ a tu rozbalte
  3. Klikněte na „HODNOCENÍ“
  4. Vlevo je otázka „Doporučujete stránku Hrajisvatby.cz?“ vyberte ANO/NE
  5. Otevře se okno pro zadání
  6. Nastavte „VEŘEJNÝ“ příspěvek
  7. Napište svůj vzkaz a dejte odeslat

Děkuji

Na počítači

V telefonu