Facebookpixel

Agarden restaurant

Váš ráj na dosah ruky.

Agarden restaurant najdete v citlivě zrekonstruovaném venkovském objektu naproti baroknímu kostelu sv. Václava na návsi malé vesničky Boseň, ležící na hranici Českého ráje. Slavnostní otevření proběhlo 1. června 2011.
Naším přáním je, abyste se u nás cítili dobře, zapomněli na všední starosti a rádi se k nám vraceli.

Ať už se jedná o všední den nebo slavnostnější příležitost, u nás o Vás bude pečováno vždy s důrazem na Vaše pohodlí.

Agarden restaurant

Agarden restaurant je zaměřený na světovou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i naší domácí výroby. Zelené bylinky, kterými ochutíme vaše jídlo, sklízíme přímo z naší zahrádky.
V našem jídelním lístku naleznete prvky francouzskéitalské kuchyně. Najdete zde i tradiční české pokrmy zpracované v moderní úpravě. Hlavní snahou je zachovat podstatu a jednoduchost hlavních surovin, neboť jen tak vznikne chuť výsledného produktu.

 Svatba na klíč nebo třeba jen svatební obřad?

Hledáte místo, kde oslavíte se svými blízkými jeden z nejdůležitější dnů ve svém životě?Přemýšlíte, kde si dát svatební oběd nebo kde nafotit romantické fotky z vaší svatby? To vše můžete zrealizovat u nás v restauraci v jakémkoliv ročním období. Obraťte se na našeho manažera, rád Vám vytvoří nabídku na míru dle Vašich představ.

Hledáte ty správné dodavatele, kteří Vám pomohou zajistit Váš svatební den? Využijte našich mnohaletých zkušeností ze stovek realizovaných svateb. Můžeme Vám nabídnout kontakty na ověřené dodavatele, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Květinové dekorace, výzdoba, svatební agentury, DJs/kapely, fotografy, kameramany, ubytování, dopravu a mnoho dalších.

WEB Agarden restaurant