Facebookpixel

Hotel Všetice

„ANO“

Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na molu u rybníka s výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo se vezměte bosky na louce obklopeni vzrostlými stromy. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Nebo byste raději zimní intimní svatbu za zvuku praskajícího dříví v krbu? Osobní nebo okázalá svatba, uvnitř nebo pod širým nebem, areál celého našeho statku je vám exkluzivně k dispozici pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností.

USPOKOJIT CHUTĚ

i toho nejnáročnějšího svatebního hosta bývá někdy oříšek. Protože, jak to tak bývá, sto lidí znamená sto chutí. Náš tým profesionálních kuchařů umí sestavit vyvážené tříchodové slavnostní menu, drobnější občerstvení pro chvíle, kdy se čeká na další část svatebního programu, i rozmanitý večerní raut, který potěší oko i chuťové pohárky každého hosta. Dbáme na kvalitní suroviny, těší nás připravovat pokrmy české kuchyně, ale inspiraci si bereme i z kulinářských tradic italského a francouzského venkova.

ZAČÍNÁ VEČÍREK

Tam, kde se ještě před chvílí hodovalo, umíme během chvilky vykouzlit taneční parket, na kterém to můžete pořádně roztočit. Tančete pod hvězdami, uspořádejte rockový koncert, pozvěte moravskou cimbálku nebo oblíbeného DJ, který zná ty správné diskotékové hity. S dodavateli té zaručeně povedené party vám rádi poradíme, ale stydlivého bratrance nebo dojatou babičku už na parket budete muset dostat sami.

Kde strávíte svou novomanželskou noc

PROHLÉDNOUT POKOJE

Kdo se o vás postará

Přejeme si, abyste se ve svůj svatební den cítili jako v bavlnce a mohli všechny zbytečné starosti pustit k vodě. K ruce proto budete mít po celou dobu náš zkušený svatební tým, který vám nejen poradí s dekoracemi, ale sežene i dodavatele nebeského svatebního dortu (a mnohem víc).

Simona Holek Adamová
svatební koordinátorka

„Svatební den je pro mě dnem lásky, štěstí a setkáním pro Vás důležitých lidí, se kterými se v této uspěchané době scházíte méně a méně.“
Jsem součástí Vaší cesty k manželství s jasným cílem: naplnit všechny Vaše představy do nejmenšího detailu a uskutečnit tu nejkrásnější svatbu právě Vám. Ráda dodávám klid pohledem a jistotu úsměvem.