Facebookpixel

Topbar

Barmanská show a mobilní bar

Začalo to před 31 lety, kdy jsem v roce 1988 vzal do ruky první láhev.

To jsem ale ještě nevěděl, že můj život bude s láhvemi hodně souviset.

Trvalo to cca. dalších 15 let, kdy jsem poprvé přičichl k oboru barmanství, a od té doby se obsah v láhvích které používám trochu změnil.

Poté jsem prošel několika podniky od pomocného číšníka, klasického číšníka, baristu, až po vrchního barmana. Také jsem provozoval několik vlastních barů a kaváren. Zkušeností jsem měl tím pádem hodně. V roce 2007 vznikl tento projekt TOPBAR.CZ.

Práce je zábava. Doslova.

Baví mě totiž míchání skvělých drinků, objevování nových chutí a barmanské show. Baví mě když hostům dokážu vykouzlit úsměv na tváři a když drink ode mě udělá někomu radost.

Lidé si mě zvou na oslavy narozenin, svatby, různé rodinné oslavy. Firmy si mě pak najímají na firemní večírky, vánoční večírky a co se týká společenských akcí, možná jsme se už někdy viděli na baru, pravděpodobně na nějakém plese nebo festivale.

Barmanská show

Během své 10 – 15 minutové show namíchám několik koktejlů opravdu nevšedním způsobem. V rytmu hudby za pomoci efektivních triků předvedu skvělé kousky. Můžete se těšit na kombinace lahví, šejkrů, skleniček. Aby to byla správná show, začnu u těch jednodušších triků, a postupně se propracujeme těžšími triky jako jsou 3 lahve, 2 šejkry + lahev, 4 lahve…

Výsledkem takovéto show budou EXTRA koktejly, kterýma odměním ty z vás, co nejvíce fandili.

Mobilní coctail bar

je rozkládací bar, který vám umožňuje komfortní rozhodování při pořádání jakékoliv akce.

Stačí jen zvolit prostor, kde chcete danou akci pořádat (terasu, sál, předsálí, zahradu, parkoviště před firmou,…) a já přivezu a rozložím bar včetně veškerého vybavení a surovin.

Díky skladnosti jsem schopen bar postavit na jakémkoliv místě, za jakýchkoliv podmínek. Ať už je to v patře, na zahradě, nebo třeba jako zpestření letní terasy.

Topbar na webu

Roman Mik
Ostrožská Lhota 296
687 23, Ostrožská Lhota
IČ: 71916709

+420 773 166 366

info(zavináč)topbar.cz

Moji spokojení klienti jsou mnozí snoubenci, ale také firmy:

Barman Roman Mik doporučuje Ondru Seidla jako svatebního DJe a moderátora