Facebookpixel

Veronika Benešová

Svatební koordinátorka Veronika

Jmenuji se Veronika a baví mě organizovat kohokoli, cokoli a kdykoli. Svatbám se věnuji několik let, koordinace svateb samotných pak dělám již šťastných 7 let.

Škola je základ života a o té „mé“ to platí dvojnásob. Pro mne je totiž největší školou moje rodina. Naučit se pokoře mi bude trvat určitě ještě hodně dlouho, ale od rodiny vím, co je láska, štěstí a trpělivost, která je pro manželství základním kamenem. Stejně tak jako úcta, kterou se snažím naučit každý den od mých nejbližších. Odpolední kroužky jsou moji přátelé, kteří mi jsou často velkou oporou a moc jim děkuji, stejně jako rodině, že tu jsou pro mne i v horších časech, které bohužel  v životě potkají asi každého.

Koordinace svateb

Studium na vysoké škole jsem k nevoli rodičů bohužel, nebo teď už snad bohudík ukončila. Po pár letech praxe na hotelu jako front office manager jsem odeslala životopis do krásného čtyřhvězdičkového hotelu s malou nadějí, že by mne zaměstnali a splnili mi tak velký sen – věnovat se svatbám. Když si člověk něco hodně přeje a každý večer před spaním si to pro sebe řekne alespoň jednou potichu nahlas, přání se často vyplní.

Hotel Galatea ****

Přání se kouzlem splnilo. Když jsem do areálu poprvé vstupovala a podala si ruku s panem ředitelem, začala pro mne nová kapitola života a nová možnost čerpat lásku, štěstí a trpělivost. Tato kapitola byla pro mne rodinou i školou a dala mi nezapomenutelné zážitky a nevyčíslitelné zkušenosti. Každá osoba v hotelu, každý klient, každá nevěsta nebo ženich, svědek nebo svědkyně, oslavenec nebo oslavenkyně mi dopomohli k tomu, že pro vás teď mohu psát pár řádků o sobě. Za to všechno jsem obrovsky vděčná nejen jim, ale především rodině, která se o hotel stará a pečuje o něj s velkou láskou.           

Děkuji vám, pane Kopecký, pane Kopecký st., paní Kopecká, Jani, Maydo a Martine.

Hotel Galatea **** superior je nádherným místem na oslavu nebo svatbu, pro svatební koordinátorky je rájem na zemi, protože zde naleznete vše na jednom místě. Domluvte si se mnou schůzku, ráda vás domovským hotelem provedu.

Veronika na webu

Každá svatba je stejně jako nevěsta, naprosto jedinečná a krásná. Já to vím, a to hlavně díky stovkám svateb, které jsem měla možnost vidět. Aby byla svatba krásná a jedinečná, musí si to přát především snoubenci, všechno ostatní pak za vás rádi zařídíme. Řekněte mi na schůzce svá přání, ráda vám je pomohu splnit. Plnit vaše sny je totiž mé poslání.

Ke každému páru přistupuji velmi individuálně. Stejně jako různé druhy květin, potřebují i snoubenci jinou péči.

Pracuji pro vás, proto vám po první nezávazné schůzce připravím nabídku na míru.

Jednou z mých povinností je hlídat vám rozpočet, proto vám hned na začátku vyčíslím konečnou cenu za moje služby.

Stejně tak vám ráda doporučím ostatní dodavatele a přiblížím vám jejich ceny, včetně míst na svatbu, cateringu a dalších služeb.

info(a)veronika-benesova.cz

737 291 227

Veronika doporučuje DJ Ondru Seidla