Facebookpixel

Reference

Zde jsou reference, zkušenosti a doporučení mých klientů. Všechny jsou zkopírovány z profilu na Facebooku nebo z Google. Znamená to tedy, že jsou všechny reálné z již proběhlých svateb.

 • Hradcovi

  Jitka a Míla Hradcovi

  Bučický Mlýn

  Nejlepší DJ a moderátor, kterého znám.
  Když mi manžel řekl o Ondrovi, bylo rozhodnuto, na naší svatbě nesměl chybět 🙂
  Je vybaven nejmodernější technologií, světelnými, kouřovými a jinými efekty. Naše svatba byla díky Ondrovi plná hudby, zábavy a her a prostě NEZAPOMENUTELNÁ! Díky moc, Ondro! Jsi top!

 • Studniční

  Kačka a Pavel Studniční

  Zvířetice

  Moc děkujeme Ondrovi za trefné a vtipné moderování, hudbu, která roztančila a bavila všechny do rána a jako milé překvapení a zpestření nám do programu přidal hry, které si hosti velice užili a moc se u nich nasmáli. Kdybychom to tu měli všechno vypisovat, tak by to nemělo konce. N první schůzce si s Ondrou domluvíte, jak volnou ruku mu dáte, my jsme to nechali na něm a nelitujeme. Všem doporučujeme si Ondru zajistit na svatbu nebo jinou akci, ať zažijete úžasný večer, jako jsme zažili my a naši hosté.

 • Iveta Cihlářová

  I a H Cihlářovi

  1. Střížovická (Svijany u Turnova)

  Ondru všem moc doporučujeme! Jsme moc rádi, že jsme si na naši svatbu vybrali právě jeho. Nejen, že hrál super songy, skvěle odmoderoval všechny hry a vlastně úplně vše, co se na svatbě dělo … ale byl celou dobu i výborný bavič👍.
  Končili jsme až v ranních hodinách, nikdy nebyl taneční parket prázdný a chvála na něj zněla ze všech stran. To jen vypovídá o tom, že je Ondra jeden z nejlepších Djs

 • Manželé Brixovi

  Veronika Brixová

  1. Střížovická (Svijany u Turnova)

  Čekala jsem, že budeme na svatbě hodně tančit, ale že až tak, překvapilo mě samotnou. Ondra hrál totiž jednu pecku za druhou, takže nešlo parket opustit. Doporučujeme Ondru nejen jako DJ ale i jako moderátora a skvělého baviče, však se sami nechte překvapit jeho báječnými sponntáními nápady

 • 81037999_2686441754783551_2387051181399605248_n

  Jitka Trčková

  Litomyšl

  Ondra je sympatický profík, kterého nic nezastaví a to ani povodeň nebo zablokovaná záda, jak předvedl na naší chvílemi celkem adrenalinové svatběParket byl díky němu zaplněný a dostal na něj i abstinující netanečníky a to už je opravdu co říct! Ondro, moc děkujeme, i díky Tobě jsme si celou svatbu náležitě užili a od hostů slyšíme samou chválu na super párty.

 • Manželé Kalouskovi

  A+J Kalouskovi

  Ondra je skvělý DJ, moderátor a bavič. Hned od prvního setkání jsme věděli, že si nemusíme dělat žádné velké starosti. I kdyby se totiž dělo cokoli, tak to Ondra díky svým bohatým zkušenostem zvládne hravě a vtipně zorganizovat. Na poslední chvíli jsme se rozhodli využít i další služby od manželky Věrky v podobě fotobudky😊. Také skvělá volba 👍👏😁 Díky tomuto super páru jsme si my i naši svatební hosté užili tento den opravdu na 100%😊

 • Novomanželé Balvínovi

  A+V Balvínovi

  Váchův Mlýn

  Moc děkujeme Ondrovi za skvělou párty. Pokud hledáte pohotového svatebního DJ, určitě Ondru doporučujeme! Uměl strhnout lidi i celý dav k zábavě, byl pohotový, vtipný a dokonce nám udělal i plno překvapení, která jsme nečekali a moc mile nás to překvapilo. Velkou výhodou je i zapůjčení nádherného fotokoutku za výhodnou cenu, kde se hosté skvěle bavili a máme úžasné vzpomínky. Jako bonus nám dva dny po svatbě poslal i krátké sestříhané video z parketu s hudebním podtextem, které rozplakalo nejen nás, ale i svatebčany. Ondro, moc díky za skvělou zábavu!

 • Novomanželé Mazurovi

  T+M Mazurovi

  To, že je Ondra skvělý DJ, jsme věděli již před svatbou, jelikož jsme na něj dostali tip od známých. On ale naprosto předčil naše očekávání! Ondra umí perfektně „hudebně“ vystihnout momentálni situaci a náladu lidí. Navíc se nebál ani různých žánrů, takže si každý přišel na to své (od polky, přes Káju až po bollywood Naprosto nás překvapil svým skvělým moderováním, bylo pohotové, neskutečně vtipné a originální. Vymyslel spoustu překvapení a her, které spojili všechny svatebčany. Všichni se neskutečně bavili a díky Ondrovy byl svatební mejdan pro všechny nezapomenutelný! Moc děkujeme a těšíme se na další akci! PS: Děkujeme za krásný videoklip!

 • 2person

  Lucka a Petr

  Hradec Králové

  Oslovili jsme 41 DJ z celé ČR (reference od přátel atd. některý jsme slyšeli hrát). Preferovali jsme profesionální a ochotné jednání, zkušenosti, rozumnou cenu, kvalitní zvukovou a světelnou techniku, orientaci v hudebních žánrech (rock, pop, R&B atd.), schopnost zahrát současné i staré hity, dovednost moderovat a postarat se o příjemný průběh svatebního dne. Ze seznamu nám vyšli nejlépe 3 DJ (TOP 3), a proto jsme je znovu oslovili. Na základě dalších dotazů jsme se nakonec rozhodli pro Ondru a nemělo to chybu! Pokud nechcete strávit cca 80 hodinami výběrem DJ a jsou Vaše preference stejné, jako naše, doporučujeme určitě Ondru.

Další zkušenosti a doporučení klientů najdete na mém Google profilu a také na profilu na sociální síti Facebook

Máte-li zájem připsat vlastní zkušenost s mými službami, můžete tak udělat ZDE