Facebookpixel

Graf lepšící se svatební situace

Pro zvětšení grafu sjeďte dolů a klikněte na ten druhý 😉 

Aktuální platná opatření a i výhled rozvolňování od 3. května 2021 na následující týdny Ministerstvo zdravotnictví vypsalo do „přehledné“ tabulky, kterou si můžete prostudovat zde:

Tabulka opatření od 3.5. 2021

Vapsal jsem hodnoty z dostupných informací na webu Ministerstva zdravotnictví ze sekce pro Covid a vytvořil následující graf. Jelikož jsou data dostupná do dnešního dne, tedy 27.4.2021, následující vývoj jsem tak pouze odhadl (v podstatě prodloužil čáru), ale je více než zřejmé, že tneto vývoj je opravdu pouhým odhadem a nemusí tak odpovídat realitě. Předpokládejme také, že i mírné rozvolnění situaci trochu zhorší, respektive zpomali snižování (i to jsem se trochu pokusil započítat do grafu).

I přes to, že dle mého názoru se situace lepší a svatební šílenství začíná startovat mějte prosím na paměti, že je třeba se chránit a nařízení vlády dodržovat ať už s nimi souhlasíme nebo ne. Pokud je doržovat nebudeme, situace se zhorší (a to buď počty nakažených, nebo prostě jen nám zase Vláda bude chtít „utnout tipec) a omezení se zase zpřísní… a to nikdo asi nechceme.

 

Děkuji za přízeň a budu se těšit na některé z následujících svateb…  Pokud byste některá z nevěst ještě sháněla DJe a moderátora na svatbu, případně fotobudku s okamžitým tiskem za bezkonkurenční cenu, ozvěte se mi a vypracuji Vám nabídku. Ceny přiměřené (Neděle-Čtvrtek velmi výhodné, Pátek výhodné, Soboty normálka :-)).

Volné sobotní termíny:

Květen: Sobota 15. 5.
Červen: Sobota 5. 6.
Září: 25.9.
Říjen: kromě 2.10. všechny 

Ostatní na dotaz, nebo 100% aktuální v KALENDÁŘI.

PS: Osobně se už moc těším na první svatbu, která zatím není zrušena a to je 14.5.2021 ve Všeticích… Snad to klapne i kdyby s nějakými opatřeními…

Opatření svatby USA

Od kolegy z USA jsem dnes dostal fotku platných „svatebních“ omezení v USA.

graf počtu na 100 tisíc
Svatební párty Zvířetice