Facebookpixel

SCÉNA 2020 – Hrajeme pro život

Společnost Kultura města Mladá Boleslav letos již podruhé spouští projekt SCÉNA 2020.
Série CHARITATIVNÍCH on-line koncertů na pomoc potřebným. Nemocnice, dětské centrum, senioři ale i samotné kapely a osoby technického zajištění koncertů a festivalů potřebují nyní Vaší pomoc více než jindy.

Užijte si koncert svého oblíbeného interpreta doma v posteli, v autě nebo na zahradě s přáteli. Společně pomůžeme nejen české kultuře, ale i řadě charitativních projektů.

Jsme tým profesionálů z kulturní oblasti, kteří se nechtějí smířit se zoufalou situací, do které byly všechny druhy živých, kulturních akcí uvrženy. Zároveň chceme tyto umělce propojit s jejich věrnými fanoušky a v neposlední řadě pomoci těm, kterým současné události zasáhly do běžného a pracovního života.

Koncerty vysíláme přes Youtube kanál, Facebook a prostřednictvím Mall.tv. Boleslavští mohou koncerty sledovat živě také na svých obrazovkách díky Prvníboleslavské TV.

Sbírky Scéna 2020 pořádá ve spolupráci s portálem DONIO, kde najdete vypsané jednotlivé sbírky. Z tohoto portálu můžete zároveň pohodlně přispět pomocí platební karty nebo internetového bankovnictví.

Kompletní program na www.scena2020.cz

 

Jsem rád, že jsem mohl také přispět na dobrou věc a to formou mých služeb (příprava všech grafických podkladů a webu). Díky všem, kteří přispějí, Ondra Seidl