Facebookpixel

Svatební datum – numerologie

Jistě každý z nás chce mít krásné a kvůli nám chlapům také snadno zapamatovatelné svatební datum „sladěné“ třeba „do dvojek“ či jiných číslic (například 22. 2. 2021)… ale počítejte prosím také s tím, že při takovémto datu budete mít poměrně velký problém sehnat na svatbu téměř všechny služby… Osobně jako DJ a moderátor mám tyto termíny zarezervované vždy rok dopředu… nicméně nejde jen o DJe… jde samozřejmě o oddávající, restauraci, kadeřnice, šaty, fotografy atd… Je to každý rok stejné … únor, březen, duben … všichni mi píší, jestli nemám volno a pak jestli když tedy ne, tak jestli o někom nevím .. jestli nevím o nějakém hezkém místě, protože bohužel nemohou sehnat…

Prosím myslete na to opravdu hodně dopředu… klidně i víc než 1 rok!! …A nebo si vyberte nějaké „obyčejnější“ datum, v lepším případě pátek a budete si moct vybrat vše podle Vašich představ…

Zajímavé data v roce 2021:

22.2.2021
21.3.2021
4.4.2021
6.6.2021
8.8.2021
19.9.2021
10.10.2021
21.11.2021
12.12.2021

Volné svatební termíny pro DJe, moderátora i fotobudku najdete ZDE

Výběr svatebního data:

Nejprve je potřeba se vybrat datum a z něj spočítat vaše jednomístné „číslo“ svatby

Výpočet vašeho čísla podle data:
Zjištění vašeho čísla z data svateby spočívá v jednoduchém součtu všech číslic v něm obsažených, a to tak, aby výsledkem bylo jen jedno jediné číslo. Vychází-li vám vícemístné číslo, sčítejte opět čísla obsažená ve výsledku.

Například 22. 2. 2021 budete sčítat – 22+2+2021=2045 dále sečtete 20+45=65 dále 6+5=11 a pak 1+1=2. Nebo můžete sečíst jednotlivě 2+2+2+2+2+1=11, dále 1+1=2 a dojdete ke stejnému výsledku, který potvrdí, že vaše číslo je dvě.

Tajemná moc čísel ve svatebním datu

Následující přehled poodhalí předpoklady k nejrůznějším negativním i pozitivním sklonům, které je možné očekávat ve vaší společné budoucnosti:

1. Jednička

symbolizuje autoritu, individualitu, ale také přílišnou nezávislost, sklony k dominantnosti a sobectví. Prozrazuje materialisty a kariéristy, kteří upřednostňují profesní život. Zároveň však projevují vytrvalou snahu o zachování bezkonfliktního a spokojeného manželství, založeného na vzájemné důvěře a životním optimismu.

2. Dvojka

ve svatebním datu symbolizuje harmonii, vzájemné pochopení, založení rodiny a budování společného domova. Klid a bezpečí rodinného krbu je tu prvořadou prioritou. Partneři spoléhají na svou citovou zralost, důvěru a spolupráci.

3. Trojka

Partneři kladou důraz na materiální hodnoty, společenské postavení, profesní úspěch. Spolupracují k dosažení vyšších cílů a k tomu směřuje i výchova jejich dětí. Nacházejí štěstí v dosažení uznání, ale i v projevech citu a v radostných událostech, vedoucích k dalšímu postupu na žebříčku vlastních hodnot.

4. Čtyřka

má sklon ke strachu ze zodpovědnosti, k neschopnosti rychlého rozhodování, k váhavosti a zdlouhavému přemýšlení. Zároveň však k usilovnému snažení a k pracovitosti, s cílem dosáhnout spokojeného života. Manželství může projít těžkými zkouškami, existenční i citovou krizí. Partneři potřebují jistotu a životní stabilitu, kterou úzkostlivě brání.

5. Pětka

U partnerů s číslem pět je rozhodující vzájemná komunikace. Manželství má sklon k ulpění ve stereotypu a nudě, kterou by jeden nebo oba partneři mohli začít řešit i nevěrou. Důležitá je vytrvalost a uvědomění si smysluplnosti společného vztahu.

6. Šestka

se v astrologii i mytologii považuje za šťastné číslo, číslo symbolizující lásku, harmonii a stabilitu mezilidských vtahů, tím samozřejmě i manželství. Partneři se opírají o vzájemnou spolehlivost, dávají najevo něhu a porozumění, podporu a důvěru ve všech situacích. Číslo šest se bude rozhodně dobře vyjímat ve vašem svatebním datu.

7. Sedmička

V tomto manželství budou partneři často procházet mnoha změnami, rozhodnutími a řešeními situací na poslední chvíli. Partneři jsou obvykle v mnoha věcech odlišní, je tu důležitá tolerance a schopnost dát druhému prostor a svobodu k jeho působení a myšlení.

8. Osmička

Manželství bývá výsledkem lásky na první pohled, partneři vsázejí na vzájemné porozumění a souhru v mnoha oblastech, včetně sexuální. Osmička však probouzí i touhu po majetku a vytvoření blahobytu, což někdy vede i k bezohlednosti a vznětlivosti.

9. Devítka

Manželství s číslem devět vypovídá o osudovém, mystickém až duchovním spojení. Silná láska mezi partnery překonává i nepřekonatelné, je tu výrazný smysl pro odpovědnost, ale i samozřejmost společně pomáhat druhým.

Podle těchto čísel můžete sestavit své svatební datum tak, aby předpoklady pro vaše šťastné manželství byly co nejlepší, tedy pokud má pro vás numerologie opravdu velký význam a věříte v její sílu.

Vaše osobní šťastné číslo vám vypočítá pouze numerolog, na základě uvedení vašich osobních dat. Vy ostatní, kdo tyto věci berete s nadhledem, věřte dál svým instinktům v cestě ke společnému štěstí.

 

Co říká Wikipedie o pojmu Numerologie?