Facebookpixel

Svatební pytel

Házení pytle s rekvizitami v průběhu tance

Hra „Svatební pytel“ je hra, kterou jsem zažil na jedné svatbě a i přes to, že mi zpočátku přišla torchu „trapná“ mě velmi pobavila a všechny hosty také. Hlavně tedy pak výsledek té hry a fotky.

Před svatbou nakoupíme 2-3 látkové pytle (povelčení na středně velký polštář), do kterého seženeme různé doplňky, které lze snadno nasadit. Např.: velké sluneční či dětské brýle, svářecí brýle, letecká maska, různé druhy čepic (s rovným kšiltem, zimní, hadovka, policejní…), kukly a masky, bryndáky, kravaty, paruky, klobouky, čelenky (s ušima, rohama…) … atd. Lze toho vymyslet opravdu hodně.

Doplňky rovnoměrně naházíme do pytlů a pytle vezmeme na taneční parket. DJ pustí muziku a dokud muzika hraje, hosté na parketu si pytle předávají z ruky do ruky, pohazují, posouvají po zemi… nikdo nemůže pytel odmítnout. Jakmile přestane muzika hrát, tak ten kdo drží pytel musí zalovit a poslepu bez přehrabávání vytáhnout první věc na kterou sahne a tu bez milosti obléct. Muzika začne hrát dál a pokračujeme…. Hra končí jakmyle jsou oba pytle prázdné a všichni hosté řádně vyparáděni. Po ukončení hry následuje focení vzniklých „modelů“. Jako bonus lze vyhlásit vítěze soutěže o nejlepší masku – rozhodne nevěsta s ženichem.