Zahraniční svatby

V dnešní době není neobvyklá svatba s účastí cizinců. Může se jednat o „pár“ hostů na svatbě, ale také třeba 3/4 hostů. Často mi chodí dotazy, zda jsem schopen odehrát třeba Česko-Anglickou svatbu… a pochopitelně zabavit všechny hosty….

 

… odpověď je ANO! 🙂

Moderuji pouze v mém mateřském českém jazyce, v němž mohu říct že jsem „kovaný“, nicméně s hosty se domluvím také anglicky. Za svou dlouholetou praxi jsem odehrál spoustu svateb s účastí cizinců. Obvykle byl jeden ze snoubenců čech a druhý cizinec. Mohu Vám tedy odehrát svatbu: Česko-Slovesnkou :-), Česko-NěmeckouČesko-AnglickouČesko-AmerickouČesko-PolskouČesko-Ruskou …. v letošním roce jsem získal zkušenost také s Česko-Arménskou svatbou a čeká mě ještě Česko-MaďarskáČesko-Švýcarská svatba…. a třeba přibude i nějaká další.

Nebráním se ničemu novému… nebo v naší zemi neobvyklému. Rád se naučím i svatební zvyky a tradice z jiných zemí. Pokud chcete hrát muziku z dané země,  vyberete si sami muziku, kterou budu hrát. Přiznám se, že není v mých silách znát všechny oblíbené hity ze všech zemí – s vaší pomocí to ale zvládnu. Na flash disku, nebo přes internet mi předáte oblíbené písně (podle požadavků, ale doporučuji alespoň 40-50… taneční, plužáky, případně aktuální atd…). Já si muziku nastuduji a při svatbě pak budu hrát podle Vašeho přání.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se neváhejte na mě obrátit.

Budu se těšit na spolupráci 🙂 .. zdraví DJ Ondra „Mech“ Seidl