Facebookpixel

Hra o 30 táců

Svatební DJ

Chtěli byste získat 30.000 Kč na svou svatbu? Mám pro Vás nabídku!

Rozhodl jsem se rozdat 30.000 Kč nevěstám, které plánují svou svatbu v roce 2022 a objednají si mé služby do MDŽ 🙂 .. tedy do úterý 8. března 2022.
Část získaných peněz bude odečteno z ceny mých služeb, zbylé peníze vyplatím na ruku 1. den po uskutečněné svatbě.

Pro získání finanční injekce je třeba ovšem splnit několik podmínek:

  1. První podmínkou je, že si musíte pro svůj den závazně objednat mé služby DJe a moderátora.
  2. Svatba se musí konat v jakoukoliv neděli nebo všední den roku 2022 a samozřejmě musím mít volno. O částku se tedy nemůžete ucházet, pokud máte svatbu v sobotu – je to pouze pro svatby konané ve dnech NE-PÁ.
  3. Částka 30.000 je částka výsledná a tedy dohromady pro všechny nevěsty, které se „hry“ zúčastní. Jaká bude tedy výsledná částka pro každou nevěstu zatím těžko odhadovat. Pro snažší výpočet… Pokud bude jedna, dostane 30.000 .. Budou-li dvě .. dostane každá 15.000 .. bude-li jich 6, dostanou po 5.000,- Kč. Není to sice výhra Jackpotu ve Sportce, ale kdo Vám dnes dá „jen tak“ 5.000,-  … nebo i kdyby to bylo 1.000,- Kč.. Pořád je to fajn a v podstatě za nic… například v roce 2019 jsem měl objednaných 5 svateb, kterých by se tato výhra týkala… Každá nevěsta by tak měla mé služby o 6.000Kč levnější.
  4. Celá částka musí být využita na služby spojené se svatbou (část peněz tedy využijete pro úhradu mých služeb DJe a pokud peněz bude víc, výběr bude na vás…. např.: prstýnky, šaty, alkohol, limuzína, ubytování, jídlo … no, je toho hodně, co si budeme povídat)

Jak se zúčastnit?

Je to snadné, kontaktujte mě přes kontaktní formulář, e-mailem, telefonem, messengerem… a zarezervujte si svůj termín. Nezapomeňte do předmětu uvést heslo „30 táců„. 🙂

Pokud budu mít termín volný a domluvíme se, pošlu Vám kratičkou smlouvu k podpisu, uhradíte zálohu 2.000 Kč a pak už jen budeme společně plánovat Váš den D.
Domluvíme si tedy schůzku, pobavíme se o Vašich představách, vybereme muziku, která se Vám líbí a třeba hry, kterými chcete pobavit své přátele. Budete-li mít zájem, za výhodných podmínek Vám nabídku také naši fotobudku s okamžitým tiskem 321SÝR

Hra startuje dne 30. 11. 2021 a končí 8. 3. 2022. Na výhru není žádný právní nárok. Pravidly hry se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Na svatbě v mé režii se můžete těšit mimo jiné na:
Taneční kvíz na svatbu
Taneční kvíz

2x bezdrátová sluchátka

CO2 bazuky
2x CO2 bazuka

pro CRYO souboj ženich + nevěsta, nebo pro výstřel konfet, či okvětních lístečků

Ozvučení exteriéru

bez kabelů i elektřiny

Stírací losy na svatbu
Rekvizity na svatební hry

stírací losy, balónky, sluchátka…

Svatební DJ
Nezapomenutelná párty

plná tance, hudby, zábavy

Fotobudka na svatbu
Fotobudka s okamžitým tiskem

neomezený tisk, rekvizity, pozadí