Facebookpixel

Scénka „seznámení“ (Partička)

Obdoba oblíbeného TV pořadu jako zábava pro vaše hosty.

Před časem jsem na jedné svatbě zažil velmi zábavnou scénku. Jednalo se o scénku se zvonečkem podle pořadu Partička.

Na tuto scénku je nutno se dopředu trochu připravit a domluvit se se svědky (musí to být muž a žena). Je vhodné je vybavit nějakými doplňky, aby vypadali jako novomanželé zamlada. Tedy ideálně nějaké retro oblečení. Ženicha a nevěstu usadíme na židle s dobrým výhledem a vybavíme je zvonečky. Svědek se svědkyní začnou hrát scénku z jejeich seznámení – moderátor buď dění komentuje, nebo naopak radí, jak to probíhalo (je dobré alespoň přibližně vědět, jak to opravdu bylo). Ve chvíli, kdy se něco neodehrává podle skutečnosti ženich nebo nevěsta zazvoní na zvoneček. V tu chvíli se musí scénka změnit a probíhá pokus číslo dva (tři.. pět..).

Několik tipů ke hře Partička

Aby se všichni hosté pobavili, je vhodné, aby se ve scénce objevily nějaké výraznější momenty, bez ohledu na to, zda to tak bylo nebo ne. Nebojte se tedy použít i věty typu: Nevěsta popadla ženicha za ruku a odtáhla ho do ústraní kde ho začala vášnivě líbat … nebo: Ženich byl velmi nesmělý ale jelikož si celý den a večer chystal svou balící větu, tak se k tomu odhodlal, poklekl na koleno a řekl „tak có, budeme spolu chodit?“ Fantazii se meze nekladou…

Další svatební hry

Výběrek vhodného moderátora zajistíte hladký průběh a zábavu po celý den. Velmi rád budu Váš DJ na svatbu a moderátor celého dne. Podrobnosti o mnou nabízených službách najdete v sekci Nabídka. Cenu služeb najdete v sekci Ceník.

V případě zájmu o fotobudku za výhdodnou cenu doporučuji objednat služby v balíčku „DJ + fotobudka“.